Yayayok Rent A Car İzmir Havalimanı Araba Kiralama

Yayayok Rent A Car İzmir Havalimanı Araba Kiralama

Türkiye‘de, Ege Bölgesi incisi olarak güzel İzmir şehirinde yer almaktadır. Adnan Menderes Havalimanı(ADB), İzmir iline uluslararası hizmet vermektedir. Yıl da yaklaşık Adnan Menderes Havalimanı yolcu sayısı  10.691.522 kişi yapmaktadır (2023 verisi). Türkiye’nin en büyük havalimanı arasında dördüncü sırada yer almaktadır.

Şehir merkezinin 14KM güneyinde, Gaziemir ve Menderes ilçeleri içerisi sınırların yer almaktadır. Adnan Menderes Havalimanı, 1950-1960 yılları arasında T.C. Başbakanı olan merhum Adnan Menderes ismini almıştır. Havalimanı içerisinde paralel iki pist bulunmaktadır. Pistlerin uzunluğu 3.240M, genişliği 45M olmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı – Araç Kiralama Firma Bilgileri?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içerisindeki İzmir Oto Kiralama ve İzmir Rent a Car firmaları arasında Yayayok Rent a Car şirketi sektörde Filo ve Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

İzmir şehri güzelliklerini Araç Kiralama ve Rent a Car hizmetini güvenilir ve keyifli araç segmentleri ile müşterilerine sağlamaktadır.

Yayayok Rent a Car şirketi 2010 yılından itibaren siz değerli müşterilerine, geniş araç filosu ile en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı, uçağınızdan indiğiniz gibi en hızlı ve en kolay şekilde dürüst çalışma ilkeleri ile ulaşım sağlayacağınız yere zaman kaybını minimuma inmesini sağlamaktadır. Kurumsal yapısı ve iş ahlakını benimsemiş güler yüzlü personelleri ile birlikte son model İzmir Araç Kiralama faaliyetinde bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini 7 gün 24 saat kesintisiz sağlayarak Yayayok Rent a Car şirketi çeşitli segment Filo Araçları ile hizmet vermektedir. www.yayayok.com.tr web sayfasına girerek kolayca ön rezervasyon da bulunabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ile lider şirketler arasında yerini almaktadır. Seyahat amacınız ne olursa olsun risk almayınız. Yayayok Rent a Car şirketi rahat ve konforlu Araç Kiralama seçenekleri ile keyifli sürüş garantisi sağlamaktadır.

‘Yayayok ile aracınızı kiralayın, gerisini düşünmeyin.’

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Araç Otoparkı – İzmir / Türkiye

+90 232 374 44 33

+90 542 334 44 33

Whatsapp Telefon