Sıkça Sorulan Sorular

Araç Kiralama Rehberi

Nasıl rezervasyon yapacaksınız ?

Online olarak www.yayayok.com.tr internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve isterseniz üç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız !
0232 374 44 33  numaralı çağrı merkezini arayarak 7 / 24 indirimli rezervasyon yaptırabilirsiniz.
info@yayayok.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

Aracı nasıl teslim alacaksınız ?

Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun Yayayok aracı hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz size e-posta ve SMS olarak iletilir.
Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterli. 
Havaalanında karşılama olan ofislerimizde üzerinde isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılanırsınız ve otoparkta aracınız size teslim edilir.

Aracı nasıl iade edeceksiniz ?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterli. 
Aracı istediğiniz Yayayok istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Faturanızı nasıl alacaksınız ?

Kiralamanın tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılır ve en geç yedi iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve e-arşiv yada e-fatura olarak e-posta ile adresinize gönderilir.
Faturanızı farklı bir adrese veya alıcı ödemeli kargo ile istemeniz halinde rezervasyon esnasında bunu belirtmeniz yeterli.
Whatsapp Telefon