Special Discount Opportunity for All University Staff in Izmir!

Special Discount Opportunity for All University Staff in Izmir!
Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstisüsü, Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi Personeline Özel İndirim Fırsatı!

İşlem Tarihi: 01 Haziran 2022– 31 Aralık 2024 

Kiralama Tarihi: 01 Haziran 2022 – 31 Aralık 2024

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bu kampanya, İzmir'de altı üniversite personeline özeldir.
Kampanya kodu olarak UNİ35 kodunu kullanmalısınız.
UNİ35 indirim kodunu uygulamak için; yayayok.com.tr internet sitesinden önce teslim noktası, tarih ve saat bilgileri seçilir. Daha sonra talep edilen araç seçilir. Ardından ekstra hizmetler ve sigorta talebi var ise seçilip işleme devam edilir. Ödeme sayfasında kişisel bilgiler girildikten sonra sayfanın alt kısmında bulunan İndirim Kodu Kullan butonu tıklanır. Açılan ekrana UNİ35 indirim kodu girilerek indirim uygulanır ve indirimli fiyat üstünden kiralama işlemi tamamlanır.
Ayrıca 0232 37 444 33 Yayayok Çağrı Merkezini arayıp indirim kodunuzu ileterek indirimli fiyatlardan kiralama işleminizi yapabilirsiniz. 
Araç teslimi sırasında kurum kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kampanya Koşulları

Kampanya yurt içi ve yurt dışı kiralamalarda geçerlidir.
Kampanya 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Bu nedenle aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.
İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) aracın tesliminde araç kiralayacak kişilerin kredi kartından tahsil edilmektedir.
Kampanya fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.
Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).

Diğer Koşullar

Kampanya dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır.
Kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.
Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.
Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 25 yaş en az 3 yıllık ehliyet gerektirmektedir.
Yayayok önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Rezervasyon, soru ve talepleriniz için yayayok.com.tr’yi ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir (Facebook, Instagram) veya 0232 37 444 33 numaralı Yayayok Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.Whatsapp Telefon