Transfer/Şoför

Şoförlü Araç Kiralama


Şoförlü araç kiralama hizmeti, gideceğiniz lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Özel günlerde veya iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmeti hakkında tüm detaylar aşağıdaki gibidir.


Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?


Şoförlü araç kiralama, standart araç kiralama hizmetinin yanı sıra aracı kiraladığınız süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti almanızı da sağlayan bir paket olarak tanımlanabilir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde veya yollarını bilmediğiniz bir şehre iş toplantısına gittiğinizde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.


Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?


Şoförlü araç kiralama hizmeti; 4, 8, 12, 24 saatlik bazda yapılabilir. Hizmet verdiğimiz il içerisinde şofölü araç kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tüm şartları belirledikten sonra hizmeti satın almak oldukça kolaydır. Rezervasyonunu başarıyla oluşturduktan sonra rezervasyon tarih ve saatinde seçtiğin araç ile birlikte profesyonel şoförün sana yönlendirilir.


Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer


Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?


Fiyat bandı aracın modeline, gün sayısına veya firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Klasik araç kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama fiyatları arasında muhakkak bir fark vardır. VIP şoförlü araç kiralama ile şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları da, şoförlü araç kiralama fiyatlarına oranla daha yüksek tutulabilir. Bunun sebebi hizmetin kalitesinin artmasıdır. Araç kiralama hizmeti alacağınız firmanın indirim zamanlarını takip etmek, daha makul fiyatlar ile hizmet almanızı sağlayabilir. Aynı zamanda yakıt, köprü, otoyol veya özel otoyol ücretleri gibi ekstra harcamaların kim tarafından karşılandığını bilmeniz gerekir. Bazı araç kiralama firmaları bu ücretleri total hizmet fiyatına dahil ederlerken bazıları ekstra ücret olarak sözleşmede belirtirler. Fiyatlar tek yön veya gidiş dönüş olarak iki kategoride incelenebilir. Tek yön seçeneğinde fiyat, gidiş dönüşe oranla daha uygun olsa da aracın geri dönüş yolu hesaba katılarak bir fiyat biçilir. Tüm bu şartlar doğrultusunda ortalama fiyat belirlenmiş olur. Bu nedenle şoförlü araç kiralama hizmeti için sabit bir fiyat belirlenemez. Şoförlü araç kiralama hizmet saatlerimiz; 4 saat 120 kilometre, 8 saat 150 kilometre, 12 saat 180 kilometre ve 24 saat 300 kilometre ile sınırlıdır. Transfer hizmeti maksimum 160 kilometre sınırı ile sunulmaktadır. Kilometre aşım durumunda, kilometre başına aşağıdaki gibi ücretlendirme yapılmaktadır;


Business Class; 10 TL + KDV
Eco-Light; 5TL + KDV
Minivan; 6 TL + KDV
Van; 7 TL + KDV

Transfer Hizmeti / Şoförlü Kiralama

Transfer / Şoförlü Kiralama Hizmeti

Yolcu Sayısı

Hizmet Türünü Seçiniz

Nereden

Nereye

REZERVASYON, HİZMET ALIŞ SAATİNDEN EN GEÇ 12 SAAT ÖNCESİNE KADAR YAPILABİLMEKTEDİR. ÖDEME İŞLEMİ İÇİN TARAFINIZA ULAŞILACAKTIR.


Whatsapp Telefon